Kancelaria adwokacka adwokata Krzysztofa Gazdy świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa gospodarczego zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Kancelaria świadczy pomoc prawną m. in. w następujących dziedzinach prawa związanych z prawem gospodarczym:

  • Przygotowywanie i opiniowanie umów
  • Rejestrowanie spółek prawa handlowego
  • Przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej spółek
  • Przeprowadzania procesu likwidacji spółki
  • Dochodzenie wierzytelności
  • Prowadzenie sporów sądowych
  • Windykacja należności

W ramach wykonywanej praktyki kancelaria oferuje pomoc prawną przedsiębiorcom na zasadach stałej współpracy przy prowadzeniu przedsiębiorstwa jak również świadczy usługi polegające na doraźnej pomocy w konkretnie wskazanych sprawach. Do działań której podejmujemy należy między innymi weryfikacja dokumentacji, opiniowanie zawieranych umów, prowadzenie wszelkiego rodzaju sporów sądowych jak również prowadzenie windykacji należności na etapie postępowania egzekucyjnego. Kancelaria reprezentuje swoich Mocodawców również w postępowaniach mediacyjnych poprzedzających spory sądowe.

Skorzystanie z pomocy profesjonalisty jest szczególnie istotne w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej w formie spółki prawa handlowego. Kancelaria pomaga swoim klientom na każdym etapie prowadzenia działalności. Doradzamy w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności, pomagamy w zarejestrowaniu spółki jak również przygotowujemy wszelką niezbędna dokumentację wewnętrzną spółki. W przypadku podjęcia decyzji o zakończeniu prowadzenia działalności pomagamy również w przeprowadzeniu procesu likwidacji spółki do momentu jej wykreślenia z Krajowego Rejestru Sądowego.


Prawo gospodarcze - KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Krzysztof Gazda Ełk